Družstvo Nástěnka Nebyt.prostory Fotogalerie Parkování Užit.informace Kontakty

Užitečné informace


03.01.2024
Termín přiznání do konce ledna Přiznání k dani z nemovitých věcí je nutné podat do 31. ledna 2024. Týká se tak všech majitelů, kteří nabyli v uplynulém roce nemovitost. Pakliže vlastníte nemovitou věc již déle, vztahuje se na vás jen platba daně v květnu. Formulář je přílohou Elektronické vyplnění https://adisspr.mfcr.cz/dpr/adis/idpr_epo/epo2/form/form_uvod.faces?CPodani=Zbdo58wRRpPc0b7UxcyDvuQA&nov=1&ext=t

16.11.2023

13.11.2023
Podklady pro členskou schůzi LBD Stadion 16.11.2023

26.11.2022
1. jakým způsobem bude fungovat přístup do domu přes čipy? Vezmete čip, přiložite ke čtečce a dveře se uvolní a vy je můžete otevřít. V 21 století docela běžná věc a v rozumných družstvech se používá již několik let. 2. bude funkční zámek na klíč? Ano bude zámek na klíč funkční, ale bydlící jej mít nebudou. To by trochu neplnilo svůj účel. To je přeci jasné. 3. kdo bude spravovat přístupový systém, kdo systém dodal a montoval? Systém si spravuje samo LBD Stadion (předávání čipů, konfigurace, náhled do databáze, zakázání přístupu ….) 4. jak se člověk dostane do domu, když přestane čip fungovat? Úplně stejně, jako když přestane fungovat klíč. 5. na koho se máme v případě poruchy obrátit? Dovoláme se vůbec někomu? Bude někdo k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu? Úplně stejně, jako když přestane fungovat klíč. Ano bude před Vašim vchodem stát zaměstnanec družstva (budou celkem čtyři – tři směny a SO+NE) a bude připraven řešit Vaše potřeby – náklad 1,2 mil/rok mzdových prostředků) Myslím, že takový servis nenabízí ani systém v nemocnici, kde jde o lidské životy – my to poposuneme dál 😊 Tato část dotazu snad není myšlena vážně…. 6. jak jsou čipy citlivé - může u čipu nějaká situace ovlivnit jeho fungování? Čip odolá pádu potopení pod vodu, průchod trávicím traktem. Myslím, že i přejetím jízdním kolem, autem už nikoliv. 7. v případě, že svůj čip ztratím, jak mam postupovat - na předávacím protokolu je uvedeno, že máme kontaktovat předávajícího - není napsaná žádná konkrétní osoba a není uvedený žádný kontakt. Bydlíte v domě LBD Stadion, Jste členem LBD Stadion. Čip Vám předávalo LBD Stadion. Kontakty máte na každé nástěnce a na internetových stránkách 8. od kdy bude tento systém fungovat? Systém již funguje, proto dostáváte čipy. Až budou rozdány, tak se změní FAB a přestanou fungovat Vaše klíče 9. jak dlouho bude trvat vystavení případného nového čipu a na koho se mam obracet v případě, že budu potřebovat nový čip? Nový čip 5 min po dohodě, kdy sejdeme v kanceláři družstva a ostatní část odpovědi, jako v bodě 7. 10. jakým způsobem bude fungovat kamerový systém, jak dlouho se budou uchovávat záznamy, kdo tento systém bude spravovat? Záznam je cca 14 dní. Záleží a dění před kamerou. Uchovává se jen část záznamu, kde se něco děje. Dalčí část odpovědi je stejná jako v bodě 3.Z

26.11.2022
Bezpečný dům je projekt, kterému se také věnujeme, poněvač si stejně jako všichni v našem okolí uvědomujeme, že bezpečnost je v dnešní době na prvním místě a důležitá součást našeho života. Trochu něco o tomto systému. Přístupový systém nabízí nahrazení klasických klíčů elektronickými čipy a to bezkontaktními RFID nebo kontaktními dallas čipy. V prostoru vchodu do Vašeho domu je umístěna jednotka přístupového systému s čtečkou, ke které uživatelé přikládají čipy. Systém po přiložení čip identifikuje a umožní vstup do domu. Hlavní výhody: Přístupový systém, jeho výhody a jeho správný výběr. NEPOTŘEBUJETE KLÍČE, ŽÁDNÉ OPRAVY, VÝMĚNY FABEK, ZLOMENÝ KLÍČ ATD.. ČIPY KTERÉ LZE KOPÍROVAT - EM MARIN 125KHZ - MIFARE CLASSIC (S50, 1K A DALŠÍ) - NEZABEZPEČENÉ - NÍZKÁ CENA. ČIPY KTERÉ NELZE KOPÍROVAT - MIFARE DESFIRE - ZABEZPEČENÉ - O NĚCO VYŠŠÍ CENA. ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA A ČTEČKY - ŠIFROVANÁ KOMUNIKACE SBĚRNICE WIEGAND VYUŽITÍ - DVEŘE VSTUP, VÝTAH, SKLEPNÍ KOJE,.. KONTROLA VSTUPŮ - UDÁLOSTI - IDENTIFIKACE A DALŠÍ

28.09.2022
Členská schůze je nejvyšším orgánem družstva, kde uplatňují členové své právo řídit záležitosti družstva, kontrolovat činnost družstva a jeho orgánů.

27.08.2022
Prostor pro vaše dotazy a připomínky S ohledem na situaci ohledně COVID je kancelář do odvolání uzavřena, prosím posílejte Vaše dotazy elektronicky emailem. Děkujeme za pochopení.

04.12.2021
Víte, jak máte správně větrat? Vše potřebné se dozvíte v sekci nástěnka - celý článek.

16.10.2019
Družstvo je společenstvím neuzavřeného počtu osob, jehož hlavním posláním je opatřovat si společnou činností a společnými prostředky byty, hospodařit s nimi a tak se podílet na uspokojování svých bytových potřeb a tím i obecného zájmu.

01.01.2012

04.11.2010
Obchodní rejstřík je veřejný registr (seznam), ve kterém jsou evidovány subjekty (podniky, společnosti, organizace), kterým to ukládá zákon.

03.11.2010
Jednací řád družstva upravuje postup orgánů družstva při jejich jednání a rozhodování. Jeho ustanovení jsou závazná pro všechny orgány družstva.

Předchozí sadas Předchozí

Informace

03.01.2024
P Ř I Z N Á N Í k dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2024
16.11.2023
Pozvánka na Členskou schůzi - Důležité !!!
13.11.2023
Podklady pro členskou schůzi
26.11.2022
Často kladené dotazy ohledně čipových přístupů do domu
26.11.2022
Proč ČIP

Partneři

sad
SBD SEVER
ADVnet
LB FREE net
LBnet